Στο νοσοκομείο ως την Παρασκευή ο Σπ. Καρατζαφέρης
Στον Ερυθρό Σταυρό, όπου εισήχθη μετά την προτροπή των ιατρών του, νοσηλεύεται φρουρούμενος μετά από απόφαση των δικαστικών αρχών, ο Σπύρος Καρατζαφέρης.
Αν και... ο ίδιος αισθάνεται πάρα πολύ καλά, το έντονο στρες του ανησύχησε τους ιατρούς του, για αυτό και θα παραμείνει στο καρδιολογική πτέρυγα του νοσοκομείου ως την Παρασκευή... www.spirospero.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου