![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJv2S6R-ZJOpsliybr_W2e3QWiiapdk_KvTb52O4VkbW6oIEl5MOOEu635zIJNCYZKKAniX3jaYXM6u0e5gfdOFX-qZeblZhyt7tgQ58gsVaNrFHQlxL5PMRn-bZpSeH3R0E5CZuFSdeaI/s1600-rw/fgh.jpg)
ΜΌΛΙΣ γύρισα απο την Βουλή που δεν είναι πια των Ελλήνων ….
Δεν θα πω ποιός και τι φταίει. ΕΝΗΜΕΡΏΝΩ τους συναδέλφους που αγωνιούν απόψε ότι ακόμη κι αν η τροπολογία ΔΕΝ εντάσσει τον ΕΔΟΕΑΠ , εν τούτοις μας αφορά γιατι θίγει τον βασικό μας πόρο .
Το...
κοινοβουλευτικο πραξικόπημα για τη διάλυση του συστήματος Περιθαλψης που επιχειρούν να ψηφιστει αύριο το πρωι είναι κατ εντολήν….. Πηραμε καθε λογης διαβεβαιωσεις .Δεν τους πιστεύω αλλα και δεν τους φοβάμαι ! Ο Κλάδος των ΜΜΕ δεν ζητά εξαίρεση. Ζητάει Μέτρα ζωής όχι καταστροφής !
Καληνύχτα και Καλη Τύχη...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου