![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXyT1vJrmMeMsnBMdjvc80QTxUAmCvfBVvqFW4Ljh0VIhxZQ6aIPt2in-BemLaIDZfOvbZbDYAqVCAccTk28JFoD6Pd_Caq7avDlIbezr5xXvfT84UciFRq4BzL09sNd8b_J0rG4uJbqU/s320-rw/3+copy.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEQxjp0RhEKHJBU6ta7O3AnogfKjrh1Z45L94EO4s81NBV-wMqMPCSnlUWcsfSQd2KMZXkYsx3Cgl6taY63xBq4dxNxd4zQDni1S2tqWZx-o75DXcfKsB9ruUEs64LpZ7gAou_sn8NCGg/s320-rw/ScreenHunter_02+Mar.+31+22.10.jpg)
Έδωσε στον γιο του την καλύτερη συμβουλή. Αλλά εκείνος, που να την καταλάβει!...
Ο εν πολλαίς - που να μετράμε τώρα!- αμαρτίες περιπεσών ανήρ, Σταύρακας, έδωσε στον υιό του Ανδρέα, την πιο καλή συμβουλή που θα μπορούσε να του δώσει άνθρωπος: Παιδί μου στην ... πολιτική, μην εμπιστεύεσαι ούτε τον πατέρα σου.
Και πως αντέδρασε ο υιός? Το λέει ο ίδιος στην - σε μια από τις χιλιάδες συνεντεύξεις που δίνει δεξιά και αριστερά τον τελευταίο καιρό - "Αξία": "Μου το είπε, αλλά εγώ δεν ακολουθώ την συμβουλή του".
Παιδί μου, κακό του κεφαλιού σου...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου