![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqA68s1CFFS4Y7AFVAOKbvgzzX1BfWVAQiL02yDG3kQziGhBrf1sPxKcSNRhIuF6JvuhhQ2A8Ptdazr_LbQ-aQgr9y2wyXGGFXEwaNLqF_iyxePoEUkPFipSseCUWC1boMKS366kBepjU/s320-rw/b2cfb404ce9c45834b2345c0a741177d_XL.jpg)
Σειρά επαφών με εκπροσώπους εργαζομένων αλλά και ομιλίες έχει προγραμματίσει η Γενική Γραμματέας του ΚΚΕ, Αλέκα Παπαρήγα. Την προσεχή Δευτέρα, στα γραφεία του κόμματος στον Περισσό, η κ. Παπαρήγα στη 1 το μεσημέρι θα ... συναντηθεί με τον Σύλλογο Εργαζομένων του Ταχυδρομικού Ταμιευτηρίου, ενώ στις 3 το μεσημέρι θα δει το προεδρείο της ΟΤΟΕ και Εκπροσώπους των Εργαζομένων στις Συνεταιριστικές Τράπεζες.
Το απόγευμα στις 7, η κ. Παπαρήγα έχει προγραμματίσει ομιλία σε συγκέντρωση που θα γίνει στην Ελευσίνα.
newsbomb.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου