![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzf5LpyfpyjmHUCVH3VYQ2LQjIBxl_o4V_mpp7nrEF2BKFgwgxN_TivYEju013R0ItmS6x3KutWcIsOY_iIE0EZe4v6huftArtZA3-C1KwQtvoHPjzSNG6FkXxAJCj_6UT1KKzdqwkI1E/s320-rw/ScreenHunter_06+Mar.+31+10.47.jpg)
Μάρα τα μαθες τα ΝΕΑ?
Ξεράθηκαν στα γέλια, Χατζηνικολάου και Μάρα Ζαχαρέα - που δεν γνωρίζει πολλά πράγματα από γαλότσες- με το χιουμοριστικό σχόλιο του Γιώργου Παπαχρήστου (ΝΕΑ), για τον Σταύρο Θεοδωράκη.
85 ευρω αγόρασε ο Θεοδωράκης στα Γιάννενα ενα ζευγάρι γαλότσες, για να επισκεφτεί (επίσκεψη - επίδειξη την χαρακτηρίζει ο Παπαχρήστος ) ενα αγελαδοτροφείο .
Ο ...
Χατζηνικολάου μετέφερε το σχόλιο στην συμπαρουσιαστρια του μέσα σε ενα κλίμα συγκρατημένης ευθυμίας : Εδωσε κάπου 85 ευρώ ο Σταύρος, ενω ο Παπαχρήστος βρήκε την ίδια γαλότσα μόνο με 25 ευρώ .
Και μετά από 2-3 πολιτισμένα χαχαχα ο Χατζηνικολάου , την γύρισε την πλάκα: Ουτε με γαλότσες στους σταβλους , ούτε με θαλασσίτσες και βάρκες που κουνιούνται μπορεί ο Θεοδωράκης να πείσει τον κόσμο. Θα πρέπει να δημιουργησει μια ισχυρή πολιτική πλατφόρμα.
Και να μάθει επιτέλους πόσο κάνουν οι γαλότσες...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου