![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGqK1itBH3V0H3SsPnSdDyBUT0hlUM0kjQXBgQ7owgsMHnXtrjkKEq2vwF5e8RgdMJsoI2x6ZRaY8K0Eb31uDh6q1l3A97lSuqpkswMv_8pOVCzQlD98kN9zEOznnFk0GKraUDEC2l-cw/s320-rw/Boridis%252520xxxxxx.jpg)
Αυτή τη φορά ο Μάκης Βορίδης φαίνεται πως κατευθύνεται οριστικώς και αμετακλήτως στη Συγγρού. Η κόντρα του με τον Καρατζαφέρη είχε ένα ακόμη επεισόδιο την... ημέρα της σύγκλισης του συμβουλίου των πολιτικών αρχηγών.
Ο Καρατζαφέρης προτίμησε να πάρει μαζί του το Μπουμπούκο τον οποίο και ατύπως έχει χρίσει διάδοχο του. Και όπως είναι γνωστό στο στενό φιλικό και κομματικό περιβάλλον του, ο πρόεδρος τον αποκαλεί "το παιδί μου".
Έτσι το "άλλο παιδί", ξενιτεύεται...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου