![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwxheApwk_SawIQE00yYbXX4-q-6wRzWFxvq0fbWNsIkki7crTZxr1bCv1Xbs2uetTtFtt5fFeQQBW1iQgrQQM8pTQPdwH3voLLIvqzYe_2iBl-n97JBHtiTMhouyuLTGUhvHT09RLaHQ/s320-rw/karamanl1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjnH-ZUcY0mafsvlq6_jQk2zexLr01S7nj8xrOnfYgyaWkvkdIWqqua9gYiGrrU_wmibN3JVKvrUqe3lLXLbWPUDetrQZnOQCJmV7x6gsWn69_oUhffAoRscV5xmmKQjWsHOB8EQjrN1E/s320-rw/karamanl2.jpg)
Τι Κουρασμένος; Πτώμα φαινόταν. Αλλά την παραστασούλα, το πανηγυράκι, το 'στησε. Ποιος ηλίθιος τον συμβούλεψε να το κάνει; Απόψε του ρίχναν φάσκελα ακόμα και οι (φανατικοί) δικοί του. Δεν...
λέμε ότι δεν έπρεπε να συγχαρεί τους πιλότους (δικούς μας και ξένους) . Απλά λέμε ότι δεν έπρεπε να το κάνει με τη μορφή πανηγυρικής τελετής και την παρουσία της τηλεοπτικής κάμερας, τη στιγμή που υπάρχει στην Αττική επιτάφιος θρήνος για το 1/3 του πρασίνου της, που βρήκε αυτό το φρικτό θάνατο...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου