![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEipQGx86J1ibAC38wRvVuE-DIflYOOJvY0KSN9_q3uOspsbhXuquPSEszaDHfuvcQOyv-JahzBryxFEMhPLQs0a17nGUA-r3w72GaHKyxoEqk48HoymJzbvyGXQx97IyAdje-SWsnkuM0o/s320-rw/ntinxrus.jpg)
"Κακό" τον αποκάλεσε ο Χρυσοχοϊδης, αλλά μάλλον κάπως αλλιώς θα 'θελε να τον πει. "Ερωτώ τον κακό πρωθυπουργό και τους κακούς υπουργούς, αν μετά την καταστροφή του 2007 έκανε η πυροσβεστική σε οποιοδήποτε σημείο της χώρας μία άσκηση. Έστω μία" . Τσίμπησε ο "καλός" (καλώς τον, πού ήταν; ) Ντινόπουλος. "Ε, ...
όχι και κακός ο πρωθυπουργός" , είπε μαζί με κάτι άλλες αρλούμπες.
"Δεν έχετε βάλει μυαλό" , του ανταπάντησε ο Χρυσοχοϊδης.
Πού να το βρουν; ...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου