![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-u6yPkPSUod82TjG0fCY-xVRTrmZ6u85EKl24f1km9YuTu0T_LNjkXKONzaxarfPaCKSKBBsuVhhSXSls6G6Ikq791ghZAgRWdwZg5IIrMWLhKEtj_KaqiWwoILhQ4YAPNNqS1hNk0bFi/s320-rw/ScreenHunter_06+May.+31+08.37.jpg)
...και το χαμόγελο της Ντόρας...
Την έβγαλε από τα ρούχα της, το πρωί ο Σκουρλέτης. Μέχρι και το "παγωμένο χαμόγελο" της , σχολίασε.
"Αφήστε τις αηδίες", του... απάντησε εκείνη.Aλλά στη σκληρή κόντρα, νικητής βγήκε ο Σκουρλέτης, ο οποίος, εντέχνως - και με τις κατάλληλες λέξεις - την παρουσίασε σαν μία φθαρμένη από το χρόνο - και τις εξελίξεις που την ξεπέρασαν - πολιτική προσωπικότητα, που για να διασωθεί, καταφεύγει στο παλιό γνωστό (προσωπικό της κολπάκι) για τη τρομοκρατία...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου