![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuIjjtOtBbpKrqTZpj0-zAib1J9bEdvl8bwrchTS3lz9lJDNzrLhq3FrEkYM8urt9gXyyU6VYXpcI3_00msYphAd9VX9W0sRtxGdKtY80i_D5QV8-5slCMTe6Lvxr51kRbue2fbKTEDko/s320-rw/3101kapernaros_625___.jpg)
"Εργατικό ατύχημα"...
Σε ιατρικό κέντρο των Αθηνών μεταφέρθηκε ο βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων Βασίλης Καπερνάρος.
Ο κ. Καπερνάρος έσπασε το δάχτυλό του στη διάρκεια της συνεδρίασης της προανακριτικής Επιτροπής για τη λίστα Λαγκάρντ. Συγκεκριμένα, όταν ο...
κ. Μαρκογιαννάκης ανακοίνωσε τη λήξη της συνεδρίασης της Επιτροπής ο κ. Καπερνάρος νευρίασε και άρχισε να χτυπάει το χέρι του στο τραπέζι, ζητώντας περισσότερο χρόνο. Χτύπημα στο χτύπημα, δεν άργησε το κακό να γίνει...
Μάλιστα πριν από λίγο ο ίδιος, από το νοσοκομείο που βρίσκεται έγραψε στον προσωπικό του λογαριασμό στο twitter: «Η αλήθεια κύριοι δεν έχει χρονόμετρο. Προσπαθείς να εκμαιεύσεις την αλήθεια και σου βάζουν χρονόμετρο»....
Χ.Κ.
newpost.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου