![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNKtBzQKbSqVpto84oaD9LG-ZtqTfIBx3qOP7XP6ppbcXeF0jsSZi2ojEbrCWlD2SU16MadR6H8mLAdf8_MJsrkxDwmIiGGQ-k8TDMNWyKhImQZk9HrJptaM_tUib-9KtzzjMEwfymylo/s400-rw/kapsis+kligopoulos.jpg)
Ο οδηγός βυτιοφόρου Θαν. Κλιγκόπουλος είπε πως "Μας κρατάνε επίτηδες στο δρόμο για να...
...ξεχνάει ο κόσμος όλα τ' άλλα".
Το 'πιασε στον αέρα ο Καψής και παρενέβη. "Ευκαιρία να φύγετε από το πεζοδρόμιο και να λυθεί η απεργία". Δεν πρόλαβε να τελειώσει την φράση του και οι απεργοί που ήταν στη ζωντανή σύνδεση πίσω από τον Κλιγκόπουλο άρχισαν να τον αποδοκιμάζουν με παρατεταμένα "Ουου".
Ο δημοσιογράφος αντέδρασε σωστά. Χαμογέλασε...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου