![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-zMF4ne1CBAigz7AXuTgmeIQqL080HFEVUU8IZw2lJxRay2m9ozSR0x9W8mtDY9MmLpRrRoKvML6TSXZ6m1wvFNdUGARaKbQdvwPXP7PEGaFc_5CmWQkMehFqDTb-DQFZvNoxI_XJBMQv/s320-rw/adena.gr++%CE%A3%CE%BA%CE%B9%CE%AC%CE%B8%CE%BF%CF%82+%2878%29.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEil1ItIet1yNMrJyl2QON5_qnqdS90WLNH2KGmcUvtWMKdeQAszgAbprQHdRxBKzqxG_Xo0E1zLdInMLYwoI7FhsrZ7S538kYPIMvniZDLPfZaAq0mGx8KLSXeNHkXDfOryZ3O5gvKkxNdT/s320-rw/adena.gr++%CE%A3%CE%BA%CE%B9%CE%AC%CE%B8%CE%BF%CF%82+%2874%29.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNNO_wK5OUu75teQlonZ88tXteRDI0FMoffZlKB0I4uaXZZBS0gHJSRA3gcjUFQ2KH_bozhnK3jPiSL8Zt4tT8EVItk5aO-_frZ02rrO54GzuoDAuxMUEJIh-xgmQ9lRBxHl4mf3hKIq1e/s320-rw/adena.gr++%CE%A3%CE%BA%CE%B9%CE%AC%CE%B8%CE%BF%CF%82+%2873%29.jpg)
Ο μόνος τρόπος για να επισκεφτείτε τα Λαλάρια, είναι με τα τουριστικά πλοιάρια από το λιμάνι του νησιού του Παπαδιαμάντη. Ταξιδεύοντας costa-costa κάποιοι...
ασυνείδητοι τουρίστες τρώγαν ελιές, και πέταγαν τα κουκούτσια στη στεριά. Το αποτέλεσμα να σχηματιστεί ανάμεσα από τα πεύκα ο (4 στρεμμάτων) τέλεια τριγωνικού σχήματος ελαιώνας.
Τυχαίο? Σίγουρα. Λέτε να δούμε του χρόνου να φυτρώσει και κάποια Βίλα?
Σίγουρα...
www.adena-gr.blogspot.com
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου