![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbUO7PA8FmnMKDMamqzqcY5B0qdkTXq6P_GXdg2PEwLxWSZ8rzHEWqX3gycJlyBFRN5l9aLoLvQd0g9SGVjXnYBdpe-imUZvM_sPCGiKN-aRsztAHNjFu0h4Csmw6ZHjC7sB4EUl7bCH62/s640-rw/ScreenHunter_18082+Aug.+29+22.03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiv_cmJCnI9kk39BqvwU99ohI7wgKJFJaxQ2LRl5KdMaS9eV9XHfe87AYqR_Zvd_mUDURJ50ldhjEyqSKpsbUB9lnNEE5hTRmC_98lmPE0WGRQFZWBQH8H4nekQvtJDufnErU7Ds53_r2Po/s640-rw/ScreenHunter_18083+Aug.+29+22.03.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuqnw5dmC0DzXO3GLO6jj6MiB71VtGPjhiw6nHSPLqssIRkQkttIBk5FPXZZFEUTn7qC1k8IzqKW-t_Hce10Rmb2t0zSeuITTMbAe0nlfa5W3w3Pa1L-vBqngxYhb_QHX_n0AesFt_aAXk/s640-rw/ScreenHunter_18081+Aug.+29+22.03.jpg)
...και η αβάσταχτη ελαφρότητα των διαλόγων του παρουσιαστή (Χάρη Βαρθακούρη) με τον "μεγάλο αδερφό"...
Δεν καταλάβαμε, γιατί θα 'πρεπε ο Ανδρέας Μικρούτσικος να υποβάλει σε τέτοια δοκιμασία τον εαυτό του, σε σχέση με τα -γνωστά- προσωπικά του προβλήματα και την απώλεια του αδερφού του (του σπουδαίου Θάνου)?
Για την...
αδυσώπητη ανάγκη της προβολής, που έφτασε μέχρι το κλάμα?
Ο Μικρούτσικος (πρώτος παρουσιαστής του "Big Brother", πριν από 20 χρόνια) ζήτησε να αποχωρήσει. Στην επόμενη σκηνή, δάκρυα δεν υπήρχαν, καθώς η μονταζιέρα του ΣΚΑΙ είχε φροντίσει να προηγηθεί, η συγκίνηση.
Η εκπομπή ξεκίνησε με τον Βαρθακούρη να συνομιλεί με το "μεγάλο μάτι" του "μεγάλου αδερφού"-ο οποίος τον υπέβαλε στην φαιδρή δοκιμασία, να φτιάξει μια μακαρονάδα της πλάκας.
Oι διάλογοι απόλυτα εναρμονισμένοι με τα στάνταρ της -γενικής- ανοησίας της εκπομπής...
Για την...
αδυσώπητη ανάγκη της προβολής, που έφτασε μέχρι το κλάμα?
Ο Μικρούτσικος (πρώτος παρουσιαστής του "Big Brother", πριν από 20 χρόνια) ζήτησε να αποχωρήσει. Στην επόμενη σκηνή, δάκρυα δεν υπήρχαν, καθώς η μονταζιέρα του ΣΚΑΙ είχε φροντίσει να προηγηθεί, η συγκίνηση.
Η εκπομπή ξεκίνησε με τον Βαρθακούρη να συνομιλεί με το "μεγάλο μάτι" του "μεγάλου αδερφού"-ο οποίος τον υπέβαλε στην φαιδρή δοκιμασία, να φτιάξει μια μακαρονάδα της πλάκας.
Oι διάλογοι απόλυτα εναρμονισμένοι με τα στάνταρ της -γενικής- ανοησίας της εκπομπής...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου