![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0cmhun2CI09B_-Q5C7wqM8htEw8nekebAZtAUKsuvYzDjfLn5I4IXRb5XA3kkV_8w_Cf6LEFXO4Pc5pfd1BOLnK6uR2VQ4WzJXKmhx9J2dxv4zGCD3c2wcxwGytwj8G5VPA635P2WvKY/s320-rw/%CF%86%CE%AC%CF%84%CF%83%CE%B1.jpg)
Πριν από λίγο έφτασε εγκύκλιος στις Δημόσιες υπηρεσίες(εφορίες, πολεοδομίες, Δήμοι κ.λ.π.) με την οποία παρατείνεται η λειτουργία των υπηρεσιών την παραμονή της πρωτοχρονιάς για 2 ώρες. Δηλαδή την παραμονή που είναι ημιαργία και έκλειναν στις 1 το μεσημέρι , τώρα θα...
μείνουν ανοικτές και από τις 1 έως τις τρεις.Ακόμα τους καλεί να ανακαλέσουν ακόμα και άδειες έτσι ώστε οι υπηρεσίες να λειτουργούν ικανοποιητικά κατά την διάρκεια των εορτών......
Aπό kafeneio-gr.blogspot
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου