![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8sV_gBUmOjkApNDRq3yv1BhJlmMMeEgFoUfX3u7ZB_CMxnQu1kTIbIBWnFczlcHwtuoNYSDX8CzNjZgARtHLznfynoudILIn4Ks8pcPDGPvSb9tBOSF33x7Wk6G9j5Ct1JLHH1tth6E4/s320-rw/ScreenHunter_06+Dec.+30+20.41.jpg)
κοίταξε με 'κείνο το φοβερό βλέμμα (καχυποψία ανάμεικτη με νοητική νωθρότητα) . "Μα καλά, είστε υπέρ ή κατά των αποδείξεων; " . Ο Duke τον κοίταξε με το μοχθηρό και ταυτόχρονα ειρωνικό του ύφος. "Μα, βεβαίως, ναι. Θα τις μαζεύουμε και θα τις κοιτάμε. Άσε που θα δίνει ο ένας στον άλλο. Όπως ένας που 'χε μαζέψει ένα μεγάλο κουτί και ήταν όλες από γυναικεία εσώρουχα. Από στριγκάκια" .
Έμεινε με το στόμα ανοιχτό το "σπινθηροβόλο" πνεύμα, ο Άκης...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου