![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEio7RcBp4BkBf4-9xgq71QWDVKcPfSn8d1k9xhV6hMGZKmGTPrD-SgsFnPa8ROxLacvlCyl-r_2aFypzjLdav51xtvC0Flc1lP54sQxWeUw2wN14IKx_Pem6zjnkFNAW2dqo_Rs1R1N1e8/s320-rw/souras_dimitris.jpg)
Όπως με...
...την Άντζελα Δημητρίου και την κόρη της. Πως τις πούλησε έτσι τις καημένες και τις άφησε ανυπεράσπιστες στα νύχια της Τατιάνας; Είναι δυνατόν 2 ασθενείς να λένε δημοσίως πως έκαναν απόπειρα αυτοκτονίας παρουσία του ψυχιάτρου τους; Κι αν μεν αυτές δεν μπορούσαν να προστατεύσουν τον εαυτό τους, αυτός τί έκανε; Που είναι το ιατρικό απόρρητο;
Δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει με ασθενείς του ο κύριος Σούρας. Γιατί δεν τον κράζετε;...
Αναγνώστης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου