![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieFKBbs7MueOkcDqsCwkvHPaYdKJmaPpqmJR6fDzQvqM7EEUuBuu1MV6DSepXbY9sHdtX2qHb2_VN8yw0fS-pLG5lofH1Kn1-T4tcDcobDIiCf4uzQr4KoNT0-_wHwjuSTYIUB5vgXCVkj/s320-rw/images.jpg)
Εντύπωση στο νεοδημοκρατικό κοινό έχει κάνει ο... pan-pan...
Πολύς λόγος έχει γίνει στα νεοδημοκρατικά στέκια από όταν ξεκίνησε ο προεκλογικός αγώνας για το συγκεκριμένο θέμα. Στα κινητά της εκλογικής βάσης έρχονται μηνύματα που καλούν σε συστράτευση τους ψηφοφόρους της ΝΔ και
υπογράφονται από το...μυστηριώδες pan.pan, o οποίος δεν είναι άλλος από τον βουλευτή της ΝΔ Πάνο Παναγιωτόπουλο, ο οποίος με αυτον τον ευρηματικό τρόπο , από τα αρχικά ονόματος και επωνύμου, έχει επιλέξει να εμφανίζεται το όνομα του στο κινητό...
parapolitika.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου