![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjutjORj2i8WlUdVk3jdfriYQi_UNKb8MOgJKrKPoAtKSvN8mWmSjmTIAKENjygaT2U1DgLvYxqv9s8MUNbaA07F91uXOPx-yr-uqSvxYKi2Qu2LFiJVgP7eUyqHrxySsvjbuikAhX4bCcr/s400-rw/0000000.jpg)
Με φρίκη ανείπωτη βλέπω ότι στις 6 Μαρτίου, με αφορμή τη συμπλήρωση δεκαπέντε ετών από τον θάνατο του Κωνσταντίνου Καραμανλή, το...
φερώνυμο ίδρυμα οργανώνει στο Μέγαρο Μουσικής εκδήλωση -εν είδει πνευματικού μνημοσύνου-, όπου μεταξύ των προσκεκλημένων ομιλητών διαβάζω και το όνομα του... Αλέξη Τσίπρα! Μολονότι είναι σαφές από την πρόσκληση ποιον Καραμανλή αφορά η εκδήλωση, ας μην αμελήσουν οι αρμόδιοι να βεβαιωθούν ότι αυτό το έχει αντιληφθεί ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης, γιατί το τελευταίο διάστημα εκδηλώνει έναν όψιμο έρωτα για τα ορφανά του άλλου Καραμανλή...
Στέφανος Κασιμάτης (Καθημερινή)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου